The Walking Dead 8.Sezon 1.Bölüm izle

Dizileri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

The Walking Dead 8.Sezon 1.Bölüm izle

TELİF HAKLARI NEDENİ İLE KALDIRILDI.

SONRA Kİ BÖLÜM YÜKLENECEKTİR.

The Walking Dead 8.Sezon 1.Bölüm izle

The Walking Dead 8.Sezon 1.bölüm izle,Amerika yayınından hemen sonra Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleri ile , aynı zamanda da Full HD (1080p)görüntü kalitesi ile sadece, Hdfilmbizde.org ve Filmizle1080p.com adresinde olacak.Son sezon olacağı için ,Rick ve takımı bu sezonda ölüm kalım meselesini tamamen bitecekler.
The walking dead 8.Sezon 1.Bölüm seçeneği ile sitemizde bulabilirsiniz. Sevilen yabancı dizi 16 bölüm olarak yayınlanacak ve tüm bölümlerini sitemizden rahatlıkla izleyebileceksiniz. Yabancı dizinin hikayesi frank darabont tarafından geliştirilmiş ve charlie adlard, robert kirkman, tony moore’nin aynı adlı çizgi romanından esinlenmiştir. Sevilen dizi yeni sürem çekimlerinde john bernecker adlı dublörün 6,5 metre yüksekliğinde balkondan düşerek yaşamını yitirmişti. Bir anda tüm dünyada bu set kazası acı vakayla gündeme oturmuştu. Kendisini has izleyici kitlesini yaratan dizi hız kesmeden yoluna devam ediyor ve bu sezonda isteneni vereceğe benziyor.
23 Ekim pazartesi sabahı yayınlanacaktır. Her zaman belirttiğimiz gibi ,reklamsız ve telifsiz Full hd görüntü kalitesi ile sadece ve, sadece, Hdfilmbizde.org ve, Filmizle1080p.com adresin olacaktır.
Bu sezon final olacağı için , dizinin yapımcıları tüm karmaşıkları,en baştan alarak izleyicinin kafasında ki ,soru işaretlerini ortadan kaldıracaklar.The Walking Dead 8.Sezon 1.Bölüm izle | 8.SEZON 1.BÖLÜM PAZARTESİ SABAHA KARŞI YAYINLANACAKTIR. 1080P TÜRKÇE DUBLAJ VE TÜRKÇE ALTYAZILI İZLEMEK İÇİN Filmizle1080p.com ADRESİNİ TAKİP EDİN

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (9)
  1. Ali Akşam

    Admin nerdesin cevap ver bu haykırışlarıma :’-( :’-(

    Usandım Allah’ım bu telif hakkından, her bölümü ne güzel pazartesi en azından açık tutuyordunuz sitenizde… Ama galiba 8. sezon 5. bölümü yüklemecek misiniz?

    İnternette aramaktan usandım tükçe altyazılı bulmak için ama nafile bulamadım. Lütfen admin her zaman yüklediğin gibi 5. bölümü de yüklemeni bekliyoruz. Sakın ihmal etme, geceye kadar bekliyecem seni… :’-( :'(

    Bana katılanlar “EVET” desin.